Telefon: 0 546 620 24 82
Whatsapp Bilgi Al

>> Şirket Profili

TİRYAKİ VİNÇ; Vinç işletmeciliği ve oto araç kurtarma alanında profesyonel olarak hizmet vermektedir.


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet ve ürün kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.


Vinç işletmeciliği ve oto araç kurtarma profesyonellik ister. En küçük hata, can ve mal kaybına neden olabilir. Vinç operatörünün ustalığı çok önemlidir.


Hizmet verdiğimiz sektörde yükleme ve boşaltma, direk dikilmesi ve tabela montajı, sepetli vinç hizmetleri, prefabrik taşıma ve montaj, vinç ile oto araç kurtarma, çelik konstrüksiyon montajı, inşaat ve yapılarda montaj, fabrika taşıma ve kurulum gibi pek çok hizmetimiz mevcuttur.


7/24 hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Firmamızdan; Saatlik, günlük, haftalık ve aylık vinç kiralayabilirsiniz.


Aynı zamanda oto araç kurtarma hizmeti de veriyoruz. Öncelikle herhangi bir şekilde, yolda kalmanızı, aracınızın kaza yapmasını veya aracınızın arızalanmasını istemeyiz. Herhangi bir nedenle kurtarıcıya ihtiyacınız olduğunda, bizi arayabilirsiniz. Araç taşınacak ise istenilen yere taşırız. Araç kurtarılacak ise, aracı bulunduğu yerden ustalıkla çıkartırız.


Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur.Konya kiralık vinç, vinç kiralama, kiralık sepetli vinç, kiralık platform, oto kurtarma

vinç kiralama firmaları, vinç kiralama fiyatları, kiralık vinç firmaları, kiralık vinç fiyatları,

Konya Kiralık forklift, Selçuklu kiralık forklift, karatay kiralık forklift